• به وبسایت هواپایا تامین خوش آمدید
 • 021-44375714
 • گواهی شده
  ISO 9001: 2009
 • ارائه دهنده پیشرو
  راه حل های صنعتی
 • گواهی شده
  ISO 9001: 2009
 • ارائه دهنده پیشرو
  راه حل های صنعتی

سامسونگ

صفحه اصلی سامسونگ

شرکت سامسونگ با توجه به پیشرفت ها و موفقیت های خود در فناوری ، یک شرکت برتر و موفق محسوب می‌شود . ابر شرکتی که چند ملت را در زمینه های مختلف در زیر مجموعه خود قرار داده و به صورت جهانی فعالیت دارد.

کمپرسور سامسونگ

توضیحاتی در مورد برند سامسونگ

شرکت سامسونگ با توجه به پیشرفت ها و موفقیت های خود در فناوری ، یک شرکت برتر و موفق محسوب می‌شود . ابر شرکتی که چند ملت را در زمینه های مختلف در زیر مجموعه خود قرار داده و به صورت جهانی فعالیت دارد و در بسیاری از کشورها دارای دفتر مدیریتی است که با نام برند سامسونگ با هم متحد شده‌اند. یکی از علت های رشد اقتصادی و سیاسی کره جنوبی وجود شرکتی به نام سامسونگ است. که در انقلاب اقتصادی کره نقش بسزا داشته است و یکی از موفق ترین برند ها در طول سال های اخیر برند سامسونگ است .این شرکت در شهر سامسونگ سئول قرار دارد. این شهر به عنوان یک پارک فناوری اطلاعات است که به شرکت سامسونگ و زیر مجوعه آن متعلق است. با توجه به فعالیت های این شرکت در زمینه های مختلفی از جمله :

 • سرگرمی
 • خدمات فناوری و اطلاعات و ارتباطات
 • پزشکی
 • ماشین آلات عظیم
 • ساخت و ساز
 • تبلیغات ، فعالیت می‌کند.

فعالیت این شرکت در زمینه صنعت و بازرگانی باعث  شده تا واحدی را به نام بیمه هم راه اندازی کند مثل بیمه عمر. در طی 80 سال فعالیت برند سامسونگ محصولات زیادی را به بازار عرضه داشته است و 190 شرکت ثبت شده دارد که در بازار بورس قرار دارند . در سال های پایانی دهه 1960  در زمینه الکترونیک فعالیت خود را شروع کرد و در اوایل قرن 21 در فناوری اطلاعات و ارتباطات رشد چشمگیری داشت و محصولاتی را در این رابطه تولید کرده است که به عنوان رشد دیجیتال در این سال ها می‌توان ذکر کرد.

 

برند سامسونگ در چه زمانی فعالیت خود را شروع کرده؟

82 سال پیش در سال 1938 توسط لی بیونگ چول این شرکت فعالیت خود را آغاز کرد که در ابتدا با صادرات میوه و سبزی و ماهی به عنوان یک شرکت بازرگانی فعالیت خود را شروع کرد، و اولین صادراتش به کشور چین بود. در سال 1969 سامسونگ الکترونیک را تاسیس کرد و در سال 1970 در صنایع پتروشیمی ، شیمیایی ، کشتی سازی و بیمه سرمایه گذاری های بزرگی را انجام داد و در سال 1980 محصولاتش به بازار جهانی عرضه شد.  

همچنین بخوانید درباره ...
برندهای کمپرسور هوا

 

برند کمپرسور سامسونگ

از مهم ترین ابداعات صنعتی که کاربرد آن روز به روز زیاد‌تر می‌شود کمپرسور می‌باشد که برای فشرده کردن گازهای مختلف به کار می‌رود. کمپرسور سامسونگ همان موتور سامسونگ است . روی هر کمپرسور کد فنی نصب شده است که با توجه به کد درج شده می‌توان در دیتا شیت مشخصات کمپرسور را دید که با توجه به مدل کمپرسور خاص همان می‌باشد، یکی از نکات مهم در خرید کمپرسور خرید آن است که به توان و قدرت آن بستگی دارد که مدل در آن بی تاثیر نیست. موتور یا کمپرسور های سامسونگ نه تنها در یخچال های خانگی بلکه در یخچال های صنعتی و آبسردکن هم به کار می‌رود. کمپرسور های سامسونگ از لحاظ قدرت و کیفیت در درجه بالایی قرار دارند به طوری که بهترین نتیجه مطلوب را از آنها می‌توان به دست آورد. کمپرسور سامسونگ انواع مختلفی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بوک
 • فراسکولد
 • کوپلند
 • رفکامپ
 • هنبل
 • سکاپ
 • دانفوس
 • دورین
 • بیتزر
 • گ.آ

   

نمونه ای از یک کمپرسور

کمپانی سامسونگ اولین محصول خود را در سال 1976 وارد بازار کرد و بعد از چندین سال کمپرسور های روتاری را طراحی کرد که اصل آن به کره بر می‌گردد و از لحاظ کیفیت در سطح بالایی می‌باشند. کمپرسور های یخچالی توسط کمپانی سامسونگ نصب می‌شوند که با توجه به کیفیت بالای آن طرفداران زیادی دارند.

 

کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ

همانطور که گفته شد برند سامسونگ سابقه طولانی در زمینه ساخت ماشین آلات صنعتی و کمپرسورها دارد؛ یکی از انواع کمپرسورهای برند سامسونگ، کمپرسور سانتریفیوژ است.

نحوه عملکرد کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ مشابه تمامی برندهای دیگر است! در واقع این گونه می‌توان گفت که در کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ نیز مانند تمامی کمپرسورهای سانتریفیوژ دیگر ایجاد تراکم و تولید فشار بر اساس سرعت یا انرژی جنبشی است. همان اتفاقی که در پمپ‌های گریز از مرکز برای مایعات می‌افتد. بدین صورت که بخار مبرد از مرکز پروانه‌ای (مکش) که با سرعت زیاد در حال گردش است وارد شده و با زاویه 90 درجه به دهانه دهش پرتاب می‌شود.

 

کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ چه کاربردی دارد؟!

کمپرسورهای سانتریفیوژ برند سامسونگ دارای کارکردی پیوسته هستند و در دسته کمپرسورهای دینامیک دسته بندی می‌شوند. اگر بخواهیم در مورد نحوه کارکرد کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ صحبت کنیم باید گفت اساس کارکرد کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ اینگونه است که ابتدا توسط روتور یا ایمپلر به سیال سرعت داده می‌شود و سپس این انرژی جنبشی در دیفیوزر به انرژی پتانسیل (فشار) تبدیل می‌گردد.

 

کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ

کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ

 

مزیت کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ نسب به سایر برندها چیست؟

کمپرسور های سانتریفیوژ نسبت به سایر کمپرسورهای سانتریفیوژ مشابه برندهای دیگر مصرف انرژی کمتری دارند با این تفاوت که در یک مرحله نمی‌توانند به نسبت فشار بالایی برسند. راندمان تمام کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ نسبت مستقیم با سرعت آن دارد بنابراین برای بازده بیشتر باید سرعت نیز بیشتر باشد.

سرعت کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ استاندارد بوده و متناسب با ظرفیت آنها ، بین 3000RPM  تا 18000RPM  است. به طور کلی کمپرسورهای سامسونگ دارای قدرت بالا و کیفیت و راندمان عالی می باشند. موتور یا کمپرسور سامسونگ به گونه ای طراحی و تولید شده است که بهترین نتیجه مطلوب را برای استفاده داشته باشد.

 

بررسی ظرفیت کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ

ظرفیت کمپرسورهای سانتریفیوژ نسبت مستقیمی هم با قطر پروانه دارد و نوع مبرد نیز در انتخاب قطر پروانه مؤثر است. بعنوان مثال مبرد R123 که در فشار منفی عمل می‌کند، نسبت به R134a که در فشار مثبت عمل می‌کند با ظرفیت برابر نیازمند قطر بیشتری برای پروانه است.

منظور از مبردهای فشار منفی مبردهایی هستند که به دلیل نقطه جوش بالا، تبخیر آن‌ها در دمای اواپراتور مستلزم ایجاد خلاء نسبی توسط کمپرسور است. در ظرفیت برابر دبی گاز (فوت مکعب در دقیقه به ازای هر تن یا متر مکعب در ساعت به ازای هر کیلو وات) R123  تقریباً شش برابر بیشتر از R134a  است.

در حالی که این مقدار برای R134a  تنها 1.51Lit/s  می‌باشد و این به معنای این است که با افت فشار برابر، قطر چشمی پروانه (مرکز پروانه) و خط دهش کمپرسوری که با R123  کار می‌کند باید شش برابر بزرگتر از پروانه کمپرسوری باشد که با R134a  کار می‌کند.

در چیلرهای مجهز به کمپرسور سانتریفیوژ تغییر دمای تقطیر تأثیر بسیار سریع و زیادی بر ظرفیت خنک کنندگی دارد. البته در کمپرسورهای رفتی برگشتی نیز تغییر ظرفیت خنک کنندگی متناسب با افزایش و کاهش دمای تقطیر زیاد یا کم می‌شود اما آن تغییرات در کمپرسورهای گریز از مرکز بسیار بیشتر و وسیع‌تر است.

کمپرسور سانتریفیوژ هم مانند کمپرسورهای اسکرو سوپاپی نداشته و قطعات متحرک آن بسیار کمتر از کمپرسورهای سیلندر پیستونی است.

تنها قطعه یا قطعات متحرک در کمپرسورهای سانتریفیوژ، پروانه یا پروانه‌های متصل به شفت اصلی هستند. بنابر این اتلاف توان در کمپرسور تنها ناشی از اغتشاش و اصطکاک سیال مبرد است.

 

خدمات کمپرسور سانتریفیوژ سامسونگ در هواپایا

برند سامسونگ را می‌توان پرچمدار و پیشرو در زمینه تولید کمپرسورها از نوع سانتریفیوژ دانست. این محصول با درجه بالایی از قابلیت اطمینان و هزینه تعمیر و نگهداری پایین در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ، گاز طبیعی، کارخانه های فولاد و سیمان، صنایع غذایی و همچنین حمل و نقل استفاده می شود. این کمپرسورها یکی از چندین محصولاتی است که در خدمات آن توسط شرکت هواپایا ارائه می‌شود. در حال حاضر شما می‌توانید خدمات خرید کمپرسور هوا و همچنین تعمیرات کمپرسور هوا و سانتریفیوژ سامسونگ از شرکت ما بخواهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم