• به وبسایت هواپایا تامین خوش آمدید
 • 021-44375714
 • گواهی شده
  ISO 9001: 2009
 • ارائه دهنده پیشرو
  راه حل های صنعتی
 • گواهی شده
  ISO 9001: 2009
 • ارائه دهنده پیشرو
  راه حل های صنعتی

اینگرسولرند

صفحه اصلی اینگرسولرند

اینگرسولرند یا Ingersoll rand یکی از شرکت های فعال در زمینه تولیدی – صنعتی است که به صورت یک شرکت آمریکایی ایرلندی در سال 1905 تاسیس شد. سابقه طولانی این شرکت در تولید موتورهای دیزلی لوکوموتیو باعث شد تا شهرت زیادی کسب کند. 

کمپرسور اینگرسولرند

اینگرسولرند چیست؟

اینگرسولرند یا Ingersoll rand یکی از شرکت های فعال در زمینه تولیدی – صنعتی است که به صورت یک شرکت آمریکایی ایرلندی در سال 1905 تاسیس شد. سابقه طولانی این شرکت در تولید موتورهای دیزلی لوکوموتیو باعث شد تا شهرت زیادی کسب کند. اینگرسولرند در دوبلین ایرلند مستقر می باشد ولی دفترهای رسمی و ادارات خود را در ایالات متحده قرار داده است. یکی از دلایلی که باید برند اینگرسولرند را انتخاب کرد این است که این شرکت به تولید بسیاری از دیگر قطعات مهم و کاربردی در دیزل کمپرسور ها و همچنین ابزارآلات بادی مهم مانند:

 • آچار بکس بادی
 • پیچ گوشتی بادی
 • فرز بادی
 • پولیش بادی
 • انواع کمپرسورهای بادی

می پردازد. از این رو می توان این برند یکی از سه شرکت برتر در این صنعت دانست. رقبای زیادی برای کمپرسور اینگرسولرند وجود دارد که یکی از آن ها شرکت اطلس کوپکو می باشد. سابقه ی بیش از 50 سال برند اینگرسولرند باعث شده تا تولید محصولات و همچنین کیفیت آن ها روز به روز افزایش پیدا کند و همچنین دیگر شرکت ها و کشورهای فعال در حوزه صنعت با این شرکت همکاری های ویژه ای داشته باشند. همچنین در سال های اخیر نیز این شرکت به تولید انواع قطعات شارژی و برقی پرداخته است. تا اینجا سعی کردیم تا به معرفی این برند و خدماتی که ارائه می دهد، بپردازیم. در ادامه به دلایلی که اینگرسولرند را به یکی از برندهای مطرح در زمینه کمپرسور تبدیل کرده است خواهیم پرداخت.

کمپرسورهای اینگرسولرند؛ حرف اول را می زنند

از مهم ترین دلایلی که برند اینگرسولرند در صنعت و ابزارآلات صنعتی به جهان معرفی شد، تداوم این برند در ساخت و پیشرفت در تولید بود. اگر به تمامی تجهیزات و قطعاتی که در این برند ساخته می شوند نگاه جزئی تری داشته باشید به وضوح متوجه می شوید که هیچگونه ناهماهنگی در بین محصولات آن وجود ندارد. همچنین یکی دیگر از دلایل موفقیت اینگرسولرند، نقش پر رنگ آن در اقتصاد و فرآیندها می باشد. شاید بپرسید چرا؟ دلیل واضحی دارد، به مواردی که در ادامه گفته خواهد شد دقت کنید.

 

همچنین بخوانید درباره ...
برندهای کمپرسور هوا

 

همانطور که می دانید کمپرسورها می توانند با انتقال سیال ها راه اندازی شوند، از این رو کمپرسورهای اینگرسولرند با استفاده از سیال تراکم پذیر در فرآیندهای شیمیایی به کار می روند. از این رو این برند می تواند با ایجاد یک فشرده سازی گازی، مقدار مصرف را در کمپرسورها به حداقل برساند و در نتیجه هم مصرف کمتر می شود و هم آلودگی که ممکن است برای محیط ایجاد شود. پس این مورد یکی از مزایای اقتصادی استفاده از کمپرسورهای این برند به شمار می رود.

برند اینگرسولرند همواره سعی داشته تا با قراردادن تجهیزات تولید شده در این شرکت صنعتی، عملکرد تمامی واحدها را افزایش دهد. پس از ایجاد صدمه و آسیب جلوگیری می کند. بسیاری از شرکت ها به واسطه تحریم های گسترده، تولیدات و یا حتی صادرات و واردات خود را قطع کرده اند، ولی برند اینگرسولرند همواره توانسته در این امر از ورشکستگی بسیاری از کسب و کارهای کلان جلوگیری کند و در عوض حمایت خود را از آن ها بدون پرده انجام دهد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم